Kaip parsisiųsti nuotrauką?

Susiraskite ir išsirinkite norimą nuotrauką. Paspaudę ant nuotraukos išmes papildomą langą, kuriame paspaudus apačioje esančią nuorodą “PARSISIŲSK NEMOKAMAI” galėsite parsisiųsti aukštos raiškos nuotrauką.

Kaip ieškoti nuotraukų?

Šiuo metu galima jų ieškoti pagal Lietuviškus raktažodžius pagrindiniame puslapyje. Tiesiog įveskite bet kokį žodį ar žodžių junginį pvz.: gedimino bokštas, ir jeigu yra nuotrauka su šiuo raktažodžiu, jums tą nuotrauką parodys apačioje. Kitu atveju galite tiesiog scroll’inti per visas nuotraukas skiltyje Galerija.

Kiek nuotraukų yra galerijoje?

Šiuo metu galerijoje yra 393 nuotraukos. Iki projekto pabaigos jų bus 700.

Kokio dydžio nuotraukos?

Parsisiunčiamų nuotraukų ilgosios kraštinės dydis yra 4000px. PASTABA: žiūrint į nuotraukas internetiniame puslapyje, kokybė gali atrodyti prastesnė nei realiai yra.

Kam skirta ši galerija?

Žmonėms, kuriems reikia Vilniaus nuotraukų. Jas galima naudoti asmeniškai, taip pat įmonėms, organizacijoms, prekiniams ženklams, menininkams ar muzikantams. Šiomis nuotraukomis galima papuošti darbalaukius, pranešimus spaudai, internetinius puslapius, socialinės medijos paskyras, naujienlaiškius, albumus, viršelius, plakatus, skrajutes, atvirlaiškius ir kitus mediumus. Taip pat galeriją galima naudoti lokacijų paieškai filmavimams, fotosesijoms ar kitiems įvykiams bei renginiams. Galiausiai, galerijos nuotraukos gali tapti reikalinga inspiracija arba priemone pasidalinti Vilniumi su kitais.

Kuo ypatinga ši galerija?

Galerija yra ypatinga, nes visos nuotraukos yra nufotografuotos su juostiniais vidutinio formato arba 35mm fotoaparatais. Daugiau apie projekto ypatybes galima pasiskaityti apie projektą skiltyje.

Kur ir kaip negalima naudoti nuotraukų iš šios galerijos?

Negalima pardavinėti nei skaitmeniniu nei spausdintu formatu. Negalima priskirti sau autorinių teisių ir nuotraukomis disponuoti, kaip jų autorinių teisių savininkui.

Kam priklauso nuotraukų autorinės teisės?

Visų 700Vilniaus.lt puslapyje esančių nuotraukų autorinės teisės priklauso šių nuotraukų autoriui Kiprui Štreimikiui. Nuotraukų parsisiuntimas niekaip nesuteikia autorinių teisių nuotrauką parsisiuntusiam žmogui.

Kodėl nuotraukos internetiniame puslapyje atrodo prastos kokybės?

Dėl optimizavimo ypatumų, nuotraukos pačiame internetiniame puslapyje rodomos prastesnės kokybės, tačiau parsisiunčiant nuotrauką, atsiunčiama originalaus dydžio nuotrauka.

GDPR?

Visu projekto metu labai kruopščiai seku su viešinimu susijusias temas. Todėl galerijos nuotraukose, kuriose yra matomi žmonės, jų veidai yra arba išsilieję arba neatpažįstamai išsipikseliavę arba šie žmonės yra davę sutikimus naudoti jų nuotraukas šioje galerijoje. Vis dėl to, jeigu matote, kad kurioje nors nuotraukoje yra pažeistas viešumo principas, susisiekite su manimi ir ši nuotrauka bus išimta.

lt_LT